samp

TROhod-Дівішнік Дівчата, є крута новина! Ми вирішили організувати Woman Only тур в Буковель. Жіночі практики, майстер класи, СПА, екстрим джип-тур, фотосесія в горах - і все це в компанії woman only. Ми класно все продумали, це буде дійсно фантастичний тур!

виберіть дату

Наявність місць уточнюйте

0 грн

TROhod-Дівішнік

Дівчата, є крута новина! Ми вирішили організувати Woman Only тур
в Буковель. Жіночі практики, майстер класи, СПА, екстрим джип-тур,
фотосесія в горах - і все це в компанії woman only. Ми класно все
продумали, це буде дійсно фантастичний тур!

 • включено у вартість

 • Проживання 4 ночі у власному котеджі

 • Харчування сніданок/вечеря

 • Трансфер з ж/д вокзалу Івано-Франківська або Татарова до готелю і назад

 • Всі трансфери за програмою

 • Жіночі практики

 • Майстер клас з кераміки та свічок з вощини

 • Фотосесія в горах та фотосупровід туру

 • Кальян і вінішко

 • не включено у вартість

 • Проїзд до Івано-Франківська або Татарова

 • Обіди

 • СПА та чани

 • Екстрим джип-тур горами

 • Особисті витрати

Що в програмі:
🌸 Казкові Карпати
🌸 Екстрім джип-тур горами
🌸 СПА та чани
🌸 Вінішко та смачна їжа
🌸 Жіночі практики
🌸 Майстер клас з кераміки
🌸 Фотосесія в горах
🌸 Нові знайомства та спілкування з цікавими дівчатами

Опис туру по днях

День 1 - 07-08 червняЇдемо потягом - хто до Івано-Франківська, хто до Татарова. Там нас зустрічає трансфер і везе в Яблуницю. Заселяємося у власний котедж, обідаємо/вечеряємо і починаємо нашу жіночу програму. Познайомимося з групою. При знайомстві поставимо намір на цю поїздку - відпочити, перезавантажитись, сповільнитись чи навпаки потусити і тд.. у кожної свій. А також проведемо майстер-клас з кераміки. В кінці після ліпки можна зробити медитацію - на здійснення наміру і загальне розслаблення. Плюс намір закладеться в виріб з глини)


День 2 - 09 червня

Практика дихання зранку, медитація на баланс або практика Сан Дао. Зарядимось енергією перед насиченим днем. Після сніданку їдемо хто в джип-тур горами, хто в Буковель (за бажанням). Ввечері ми проведемо нейрографіку - це вид арт терапії, що стимулює формування нових нейронних зв'язків у мозку, надихає на нові думки та ідеї. Вміти малювати зовсім не обовязково, практика доступна буде кожній. Потім всі бажаючі поділяться емоціями від трансформацій посиденьками під вінішко і кальян. 

День 3 - 10 червня

Сьогодні день починаємо якнайраніше - майстри роблять зачіску та мейк, одягаємо наші образи, які заздалегідь підготуємо та візьмемо з собою в тур та їдемо на фотосесію в гори. Ввечері проведемо декілька жіночих практик та та душевно посидимо дівочою компанією під кальян і вінішко.

День 4 - 11 червня

Снідаємо та їдемо в прекрасне карпатськ містечко - Ворохта. Погуляємо вдосталь, побачимо великий та живописний міст віадук. Всі бажаючі зможуть покататися на конях, квадроциклах або джипах, а також сплавитись на рафті Чорним Черемошем. Ввечері проведемо майстер клас з виготовлення свічок з вощини та ідемо розслаблятися в карпатські чани.

День 5 - 12 червня

Крайній в Карпатах день проведемо за побажаннями групи - хто на шопінг сувенірів, хто в СПА в Voda Club. Далі сідаємо в трансфер до вокзалу Івано-Франківська або Татарова і дорога додому. Позаду насичений активний відпочинок, який, ми впевнені, запамятається надовго!

Вартість походу - 0 грн.

Обговорення

Немає відгуків.

Додати коментар

Ваш рейтинг:

TROhod

Команда TROhod - це автори унікального формату активних подорожей - МУЛЬТИТУР.

У МУЛЬТИТУРІ ми поєднали відвідування природних, історичних та архітектурних пам'яток з активними видами відпочинку.

З нами можна відправитися в похід горами, активний тур цікавими локаціями України та за кордоном, велотур, сплав на байдарках, каяках та САП бордах.

Ми обожнюємо те, чим займаємося та маємо за мету показати на власному прикладі, що відпочивати у нашому форматі набагато цікавіше, ніж у стандартному пакетному турі по системі All inclusive.